Terapia Psów Agresywnych 4. edycja Terapia Psów Agresywnych 4. edycja
Terapia Psów Agresywnych 4. edycja
Kurs online
Specjalistyczny
24 dni
w trakcie
%

Zapraszam na drugą edycję mojego kursu. Każda lekcja jest w formie filmiku, do którego załączona jest również transkrypcja, czyli spisane treści wykładu. Po każdej obejrzanej lekcji będzie pojawiał się również krótki test do wypełnienia – pozytywny wynik testu jest przepustką do odblokowania kolejnej lekcji, gdy ta stanie się już dostępna 🙂 I teraz ważna informacja: Lekcje będą pojawiały się codziennie. Zachęcam, abyście wykorzystali ten czas na obserwowanie zachowań psów – swoich, cudzych podczas spacerów, psów Waszych klientów. Większość lekcji jest bardzo praktyczna i jeśli poświęcicie czas na obserwacje i analizę tego, co mówię i pokazuję, wyniesiecie z kursu bardzo dużo dobrych wartości. Jestem o tym przekonany, bo sam tworząc ten kurs, złapałem się na tym, że obserwując podczas spacerów psie interakcje, powtarzałem w myślach to, o czym mówiłem podczas przygotowywanych dla Was lekcji 🙂

Zapraszam też na grupę szkolenia na Facebooku. W dniach 12 lipca 2021r. i 3 sierpnia 2021r będą livechaty ze mną, podczas których będę odpowiadał na pytania dotyczące tematów omawianych podczas kursu. Link do grupy jest tutaj.

Pod koniec kursu będziecie mieli też duży test do wypełnienia. Po przejściu całości w Waszej strefie e-learningu pojawi się certyfikat do ściagnięcia.

Udanej edukacji. Powodzenia!