Terapia Psów Agresywnych ed. 11 Terapia Psów Agresywnych ed. 11
Terapia Psów Agresywnych ed. 11
Kurs online
Specjalistyczny
2 miesiące
w trakcie
%

Zapraszam na jedenastą edycję mojego kursu. Każda lekcja jest w formie filmiku, do którego załączona jest również transkrypcja, czyli spisane treści wykładu. Po każdej obejrzanej lekcji będzie pojawiał się również krótki test do wypełnienia – pozytywny wynik testu jest przepustką do odblokowania kolejnej lekcji, gdy ta stanie się już dostępna 🙂 I teraz ważna informacja: Lekcje będą pojawiały się codziennie. Zachęcam, abyście wykorzystali ten czas na obserwowanie zachowań psów – swoich, cudzych podczas spacerów, psów Waszych klientów. Większość lekcji jest bardzo praktyczna i jeśli poświęcicie czas na obserwacje i analizę tego, co mówię i pokazuję, wyniesiecie z kursu bardzo dużo dobrych wartości. Jestem o tym przekonany, bo sam tworząc ten kurs, złapałem się na tym, że obserwując podczas spacerów psie interakcje, powtarzałem w myślach to, o czym mówiłem podczas przygotowywanych dla Was lekcji 🙂

Zapraszam też na grupę szkolenia na Facebooku.

W dniach 18.09.2023 i 05.10.2023 będą livechaty ze mną, podczas których będę odpowiadał na pytania dotyczące tematów omawianych podczas kursu.

Pod koniec kursu będziecie mieli też duży test do wypełnienia. Po przejściu całości w Waszej strefie e-learningu pojawi się certyfikat do ściagnięcia.

Udanej edukacji. Powodzenia!