Terapia Psów Agresywnych Terapia Psów Agresywnych
Terapia Psów Agresywnych
Kurs online
specjalistyczny
48 dni
w trakcie
%
Dołącz do grupy na Facebook
Terapia Psów Agresywnych

Zapraszam na drugą edycję mojego kursu. Każda lekcja jest w formie filmiku, do którego załączona jest również transkrypcja, czyli spisane treści wykładu. Po każdej obejrzanej lekcji będzie pojawiał się również krótki test do wypełnienia – pozytywny wynik testu jest przepustką do odblokowania kolejnej lekcji, gdy ta stanie się już dostępna 🙂 I teraz ważna informacja: Lekcje będą pojawiały się raz na dwa dni. Chcę, abyście między kolejnymi lekcjami mieli czas na przeanalizowanie treści filmików. Dlatego zachęcam, abyście wykorzystali ten czas na obserwowanie zachowań psów – swoich, cudzych podczas spacerów, psów Waszych klientów. Większość lekcji jest bardzo praktyczna i jeśli poświęcicie czas na obserwacje i analizę tego, co mówię i pokazuję, wyniesiecie z kursu bardzo dużo dobrych wartości. Jestem o tym przekonany, bo sam tworząc ten kurs, złapałem się na tym, że obserwując podczas spacerów psie interakcje, powtarzałem w myślach to, o czym mówiłem podczas przygotowywanych dla Was lekcji 🙂

Zapraszam też na grupę szkolenia na Facebooku. W dniach 1 marca 2021r. i 12 kwietnia 2021r będą livechaty ze mną, podczas których będę odpowiadał na pytania dotyczące tematów omawianych podczas kursu. Link do grupy jest tutaj.

Pod koniec kursu będziecie mieli też duży test do wypełnienia. Po przejściu całości w Waszej strefie e-learningu pojawi się certyfikat do ściagnięcia.

Udanej edukacji. Powodzenia!