Porady, pomysły, wskazówki Psi behawiorysta Z psem na codzień

W ubiegłym miesiącu, miłośnicy psów z całej Warszawy zebrali się, by uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – otwarciu sklepu “Psie Różne Rzeczy”. To miejsce, które oczaruje was swoją różnorodnością i wyjątkowym podejściem do potrzeb naszych czworonożnych przyjaciół. Zobacz fotorelację przygotowaną przez Piesek Warszawski z tego wyjątkowego wydarzenia!

Wchodząc do sklepu, natychmiast zostajesz otoczony szerokim asortymentem produktów dedykowanych psom. Od zabawek i smakołyków, po wyjątkowe akcesoria, sklep Psie Różne Rzeczy ma wszystko, co potrzebne, by sprawić, żeby nasze psiaki poczuły się wyjątkowo.

Sklep “Psie Różne Rzeczy” to nie tylko miejsce zakupów. To także przestrzeń, w której spotykają się miłośnicy zwierząt. W każdy czwartek, w godzinach 17:00 – 19:00 dostępny jest dla Was, psi behawiorysta z zespołu Wojtków Szkolenia. Odpowie bezpłatnie na wasze pytania, podzieli się doświadczeniem, poradą i podpowie co sprawdzi się dla waszego psa najlepiej.

Zosia Zaniewska – Wojtków na instagramie naszego sklepu wrzuca na bieżąco informacje o dostępnych produktach, opowiada o nich i dzieli się wszelkimi nowościami sklepowymi.

Oprócz produktów takich jak karmy, przysmaki czy zabawki, kupicie również wszystkie produkty marki Wojtków Szkolenia: webinary, kursy, szarpaki, koszulki, plakaty a także dłuuuugo wyczekiwanie flirt pole.

Chcemy dostarczać produkty i usługi, które nie tylko sprawią radość naszym czworonożnym przyjaciołom, ale także wspierają ideę odpowiedzialnego i świadomego podejścia do opieki nad zwierzętami.

Sklepu “Psie Różne Rzeczy” to nie sklep zoologiczny. To miejsce, które wpisuje się w ideę troski o dobrostan naszych czworonogów, a jednocześnie tworzy społeczność ludzi, którzy dzielą tę samą pasję. Jeśli jesteś właścicielem psa lub po prostu kochasz te cudowne stworzenia, koniecznie odwiedź Psie Różne Rzeczy na ulicy Odyńca 69 w Warszawie!

Podziel się Facebook