Obroże i smycze

Nowa seria smyczy i obroży od Wojtków we współpracy z polską ilustratorką bazgramsobie!

Przed Wami 5 fantastycznych printów – znane i lubiane Pieski by Wojtków oraz 4 zupełnie nowe wzory zaprojektowane we współpracy z przezdolną Moniką Smetaniuk – Astropieski, Łapki Precz, Dżunglowe oraz Pupcie Dupcie ❤️My nie możemy się na nie napatrzeć, bo są takie piękne!

Jak zawsze możecie też liczyć na najwyższą jakość! Wszystkie produkty z tej serii są polskiej produkcji. Wykonane są z bardzo miękkiej i miłej w dotyku, wysokiej klasy taśmy poliestrowej zapewniającej trwałość i odporność na szarpnięcia, a dodatkowo wszystkie surowce użyte w składzie jak i produkcji taśm są non toxic! Nadruk naniesiony w procesie dwustronnej sublimacji jest odporny na ścieranie, dzięki czemu będziecie się mogli cieszyć naszymi produktami przez wiele lat.


Obroże z klamrą


Macie do wyboru 3 różne rozmiary o szerokościach taśmy 20/25/30 mm. Każda posiada regulację, więc z łatwością dopasujecie je do szyi małych, średnich oraz dużych psów. Wybraliśmy klamry renomowanej firmy YKK która na swoje wyroby daje 30 lat gwarancji! 

Pamiętajcie, żeby koniecznie przypiąć do obroży adresatkę z kontaktem do siebie! 🙏 Przewidzieliśmy na to oczywiście dodatkowy ring.Smycze miejskie


W ofercie mamy 2 warianty – dla małych i średnich psów, o szerokości taśmy 20 mm oraz dla większych ras o szerokości 25 mm. Oba warianty mają długość 2m. Wyposażone są w funkcjonalne szybkozwalniające karabińczyki z oczkiem obrotowym zapobiegającym skręcaniu się taśmy.

Uniwersalna smycz miejska pozwala na bezpieczny spacer z psem po mieście, więc jest niezbędnym ekwipunkiem każdego psiego opiekuna!Smycze Hemps


Zadbaliśmy o to, żeby każdy opiekun znalazł smycz dla psa, która będzie odpowiadać jego wymaganiom! W naszej ofercie znajdziecie smycz przepinaną o długości 2,5 metra zapewniającą swobodę na spacerze, a także smycz miejską, która pozwala na bezpieczny spacer z psem po mieście w dwóch wariantach – standard i dla dużych ras.   

Smycze dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – z białym i czarnym printem. Możecie je także spersonalizować wybierając jeden z trzech kolorów okuć – srebrny, czarny (mat), różowe złoto.

Pamiętajcie, że warto mieć zarówno dłuższą jak i krótszą smycz – tak, żeby w trakcie dłuższych spacerów zapewnić psu więcej swobody i możliwość węszenia, a w trakcie spacerów po mieście móc czuwać nad psim bezpieczeństwem. Obroże Hemps


Obroża to podstawowy element wyposażenie każdego psa, dlatego warto zadbać o jakość tego elementu psiej garderoby. Obroże z serii hemp są nie tylko piękne, ale także bezpieczne dla psów (antyalergiczne włókno konopne), praktyczne (super mocny zatrzask, możliwość prania) i przyjazne środowisku. 

Obroże dostępne są w trzech różnych rozmiarach i w dwóch wersjach kolorystycznych – z białym i czarnym printem. 

I pamiętajcie, żeby koniecznie przypiąć do obroży adresatkę z kontaktem do siebie 🙂 


Obroże i smycze
Obroże
65,0089,00


Szelki Hemps


Szelki typu guard to niezbędnik spacerowy każdego psiaka, szczególnie jeśli Wasze psy nie lubią obroży lub mają tendencje do ciągnięcia na smyczy. Choć pamiętajcie, że problem ciągnięcia na smyczy jest złożony i samo użycie szelek nie sprawi, że pies przestanie ciągnąć. 

Zaprojektowane przez nas szelki z serii hemp będą super bezpieczne dla Waszych psów, gdyż zostały wykonane z włókna konopnego, które jest antyalergiczne. Są także przyjazne planecie! 

Szelki dostępne są w trzech różnych rozmiarach i w dwóch wersjach kolorystycznych – z białym i czarnym printem.

Przed zakupem koniecznie sprawdźcie tabelę z rozmiarami i zwróćcie uwagę czy szelki nie wpijają się psu pod paszki.


Obroże i smycze
Szelki guard
120,00139,00