O nas

Poznaj naszą historię i zespół.

Nasza historia i idea

Historia organizowanych przez nas kursów i szkoleń sięga roku 2014, w którym Piotr zaczął zajmować się edukowaniem przyszłych trenerów. Od 2017 połączył siły ze swoją żoną Zosią i od tego czasu wspólnie prowadzą zajęcia pod szyldem Wojtków Szkolenia. Początkowo były to przede wszystkim kursy trenerskie, które po kilku latach doczekały się swojej kontynuacji, czyli kursu na behawiorystę psów – instruktora szkolenia psów. Z biegiem czasu oferta szkoły powiększona została o różnego rodzaju kursy tematyczne, a także webinaria, czyli szkolenia w formie online.

To co cechuje naszą szkołę to ogromny nacisk na praktykę oraz analizę prawdziwych przypadków. Chcemy, aby kursanci wychodzili z zajęć wzbogaceni o kawał solidnej wiedzy popartej realnymi przypadkami. Dlatego nie ma u nas kursu, podczas którego nie analizujemy filmów z prawdziwymi psimi klientami. To w naszej opinii jest najlepsza droga do stania się praktykiem z prawdziwego zdarzenia!

Zosia Zaniewska-
Wojtków

Trenerka psów, behawiorystka oraz wykładowczyni w Wojtków Szkolenia

Absolwentka Stosowanej Psychologii Zwierząt, Bioetyki a także Socjologii na University of Bath w Anglii. Dyplomowana trenerka psów oraz behawiorystka. Dyplomowana instruktorka Obedience oraz Rally Obedience. Założycielka szkoły dla psów Psiedszkole i współautorka bestsellerowych książek “Słuchając Psa” oraz “Szczeka, merda, mówi”. Wśród tych wszystkich zajęć znajduje jeszcze czas na bycie mamą oraz na treningi z jej sławnym psem Bordo – białym owczarkiem szwajcarskim.

W Wojtków Szkolenia prowadzi wykłady oraz zajęcia praktyczne na kursach stacjonarnych dla przyszłych trenerów i behawiorystów. Tworzy również kursy doszkalające i webinary dla osób już pracujących z psami oraz dla opiekunów psów. To ona dba o najlepszą i najświeższą jakość materiałów dostarczanych kursantom Wojtków Szkolenia. Żadna nowinka naukowa dotycząca psich emocji, treningów czy behawiorystyki przed nią się nie ukryje!

Piotr Wojtków

Trener psów, behawiorysta, wykładowca w Wojtków Szkolenia

Dyplomowany trener psów i behawiorysta. Wieloletni praktyk, który zaczął od szkoleń psów asystujących. Ułożył skuteczne plany terapii dla tysięcy psów agresywnych, lękowych lub wykazujących inne problemy behawioralne. Współwłaściciel szkoły dla psów Psiedszkole oraz współautor bestsellerowych książek “Słuchając Psa” oraz “Szczeka, merda, mówi”. Poza tym, prawie każdy psi opiekun kojarzy Piotra z filmików John Doga. Przy tym wszystkim znajduje jeszcze czas na bycie najlepszym tatą dla swoich synów i psa Bordka – białego owczarka szwajcarskiego!

W Wojtków Szkolenia jest wykładowcą i prowadzącym zajęcia praktyczne na kursie dla przyszłych trenerów psów oraz behawiorystów. Tworzy również specjalistyczne kursy doszkalające oraz webinary dla osób już pracujących z psami oraz dla ich opiekunów. Jest kopalnią wiedzy w psich sprawach ale również osobą nadzorującą i aktywnie wprowadzającą ulepszenia w obecnych kursach, programach szkoleniowych oraz w milionie innych rzeczy, które trzeba zrobić aby kursanci Wojtków Szkolenia otrzymali najlepszej jakości materiały!

Magda Czaprowska

Trenerka psów, behawiorystka, koordynatorka praktyk w Wojtków Szkolenia, managerka Psiedszkola

Magister Psychologii oraz absolwentka kursu instruktorskiego Alteri. Od wielu lat pracuje jako trener psów oraz behawiorysta – psia psychika okazała się być dużo bardziej fascynująca, a pomoc w rozwiązywaniu problemów w relacjach psio-ludzkich bardzo wzmacniająca. Jej psiak Leoś – biały owczarek szwajcarski, nie mógł sobie wymarzyć lepszego domu!

W Wojtków Szkolenia odpowiedzialna za koordynację praktyk dla kursantów oraz absolwentów kursu Trener Psów. Jej czujne oko, profesjonalizm i dokładność organizacyjna sprawia, że każdy zdobywa odpowiednie doświadczenie podczas swoich praktyk!

Beata Lubiak

Trenerka Szkolenia psów, Behawiorysta, Zoofizjoterapeuta i prowadząca zajęcia praktyczne na kursach zawodowych.

Absolwentka Stosowanej Psychologi Zwierząt, dyplomowana Trenerka Szkolenia psów i Behawiorystka. Od kilku lat czynnie pomaga w zrozumieniu psich zachowań ich opiekunom. W swojej pracy nie skupia się tylko na zachowaniu jakie prezentuje pies ale szuka jego przyczyn od analizy emocji po kwestie zdrowotne. Lubi powtarzać, że zachowanie jest następstwem a nie źródłem problemu więc trzeba rozłożyć je na czynniki pierwsze by móc coś zmienić. Prywatnie mama dwóch bullterierów Shandi i Kovu.

W Wojtków Szkolenia odpowiedzialna za prowadzenie zajęć praktycznych dla przyszłych trenerów, konsultacje oraz treningi indywidualne

Mateusz Glazik

Behawiorysta i Trener Szkolenia Psów, Instruktor Nosework, prowadzący zajęć z psiej komunikacji oraz szkoleń zawodowych

Od kilku lat pracuje z psami oraz ich opiekunami. Poza rozwiązywaniem psich problemów pasjonat psiego nosa a dokładniej noseworku, którego jest instruktorem oraz sędzią na zawodach. W pracy jako behawiorysta stara się zrozumieć emocje psa oraz istotę zachowania, ponieważ zrozumienie psich emocji prowadzi do sukcesu. Prywatnie opiekun dwóch adopciaków, Moki oraz Noelki.

W Wojtków Szkolenia odpowiedzialny za prowadzenie zajęć praktycznych na kursach zawodowych.

Asia Dorofiejuk

Managerka Projektów Edukacyjnych

Czy można myśleć za dużo o psach? Czy można troszczyć się o psy za bardzo? Absolutnie nie można i w myśl tej zasady codziennie działa Asia. Uciekła z korporacji, żeby spełniać marzenia i dzielić się swoją pasją z innymi, zarówno na zajęciach na placu jak i na konsultacjach indywidualnych. To była odważna, ale zdecydowanie trafna decyzja! Fascynuje ją świat komunikacji zarówno tej psiej jak i międzyludzkiej. W której czuje się lepiej? Trudno powiedzieć, bo każdy problem traktuje jak nowe wyzwanie. Świetnie rozumie psi język i z zaangażowaniem dzieli się tą wiedzą na zajęciach. Razem ze swoją nieodłączna łajką rozwija możliwości psiego nosa na zajęciach nosework. Kiedy nie zajmuje się psami uwielbia pochłaniać książki, grać w gry, jest również certyfikowanym nurkiem.

W Wojtków Szkolenia prowadzi zajęcia z psiej komunikacji dla przyszłych trenerów oraz zajęcia praktyczne dla behawiorystów. Współtworzy kursy oraz webinary, a także odpowiada za kontakt z kursantami.

Paulina Andrzejewska

Redaktor Naczelna Bloga

Nasza specjalistka od relacji psa i kota w jednym domu 🙂 Behawiorystka i trenerka psów (oczywiście po naszym kursie), a także behawiorystka kotów. Prywatnie opiekunka 3 psów i kota.

W Wojtków Szkolenia sypie pomysłami jak z rękawa, dlatego na naszym blogu nigdy nie wieje nudą.

W życiu kieruje się mottem naszego Ojca Założyciela “konkretny przypadek, konkretne rozwiązanie”. 😀

Asia Dobosz

Managerka Biura Wojtków Szkolenia

Od lat pomaga mniejszym i większym firmom w sprawniejszym funkcjonowaniu. Kocha plany i tabelki 🙂 Prywatnie opiekunka kundelka Kenii.

W Wojtków Szkolenia zajmuje się tabelkami (a jakże!) oraz kontaktem z Wami 🙂 Asia odpowiada na Wasze pytania na mailu biuro@wojtkowszkolenia.pl

Katarzyna Rzemek

Specjalistka ds. Obsługi Platformy Internetowej

Studentka, operatorka informatyczna, dziewczyna do wielu zadań. Prywatnie mama Akity o imieniu Nunek, oraz Westa Tadzia.

W Wojtków Szkolenia zajmuje się wszelkiego rodzaju obsługą platformy internetowej oraz e-learningowej.

Poznaj też trenerów Psiedszkola