Podcast "Szczeka, merda, mówi" Z psem na codzień

Odcinek 35. Psie wybory

Jak możliwość dawania wyboru psu wpływa na jakość jego życia? Czy dawać psu wybór, czy jednak decydować za niego? Dowiedz się więcej, słuchając najnowszego odcinka audycji „Szczeka, merda, mówi”.

Przyjmując założenie, że pies ma mało wyboru w swoim codziennym życiu, warto zwrócić uwagę na dawanie psu możliwości podejmowania decyzji, co może pozytywnie wpływać na jakość życia zarówno psa, jak i opiekuna. 

Jak wspierać psie wybory?

Dawanie psu możliwości podejmowania wyborów, tam, gdzie to jest bezpieczne i możliwe, może pozytywnie wpływać na jakość życia zarówno psa, jak i opiekuna, sprzyjając bardziej satysfakcjonującej i pełniejszej relacji między nimi.

Dlaczego warto słuchać swojego psa i dawać mu możliwość wyboru? Dowiedz się jak dać przestrzeń na podejmowanie decyzji w życiu codziennym i treningu słuchając całego trzydziestego piątego odcinka „Szczeka, merda, mówi”.

Jeśli chcesz posłuchać całej audycji, a dodatkowo podoba Ci się nasz podcast, wystaw nam ocenę na Spotify. Dzięki temu mamy siłę działać dalej! Jeżeli chcecie brać udział czynny w tworzeniu naszej audycji, chcecie proponować nam różne tematy, to zapraszamy na naszego Instagrama, tam zbieram pytania i tematy od Was, które potem usłyszycie na antenie.     

Podziel się Facebook