Podcast "Szczeka, merda, mówi" Porady, pomysły, wskazówki Z psem na codzień

Odcinek 41. Postanowienia noworoczne

Co lubimy, co kochamy, a co nas denerwuje w naszym psie? Jak zacząć doceniać pupila i zauważać jego pozytywne zmiany. Dowiedz się jak zmienić tradycyjne postanowienia w budujący relację moment – słuchając czterdziestego pierwszego odcinka audycji „Szczeka, merda, mówi”.

Zamiast skupiać się na tradycyjnych postanowieniach noworocznych, warto zastanowić się, jak możemy systematycznie doceniać to, co już posiadamy, zwłaszcza w kontekście naszych psów i naszych relacji z nimi. To podejście pozwala nam spojrzeć na nasze psiaki, ich charaktery i zalety w nowym świetle. Oto nieco szerszy opis tej koncepcji:

Podsumowując, docenianie tego, co już mamy w kontekście naszych psów i naszych relacji z nimi może prowadzić do bardziej satysfakcjonującego i harmonijnego życia z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. To podejście opiera się na zrozumieniu, zaakceptowaniu i systematyczności, co może przynieść korzyści zarówno nam, jak i naszym psom.

Dowiedz się jak przygotować listę rzeczy, które lubisz w swoim psie i co z niej wynika. Poznaj kroki do harmonizacji i lepszej komunikacji ze swoim psem słuchając całego czterdziestego pierwszego odcinka audycji „Szczeka, merda, mówi”. 

Jeśli chcesz posłuchać całej audycji, a dodatkowo podoba Ci się nasz podcast, wystaw nam ocenę na Spotify. Dzięki temu mamy siłę działać dalej! Jeżeli chcecie brać udział czynny w tworzeniu naszej audycji, chcecie proponować nam różne tematy, to zapraszamy na naszego Instagrama, tam zbieram pytania i tematy od Was, które potem usłyszycie na antenie.     

Podziel się Facebook